Life coaching

DLA KOGO SĄ SESJE LIFE COACHINGU?

Sesje life coachingu ze mną są pomyślane dla kobiet, które potrzebują wsparcia i wzmocnienia w życiu osobistym i zawodowym, niezależnie od kraju miejsca zamieszkania.

Pracuję z kobietami, które chciałyby odkryć i wzmocnić swoje umiejętności i pewność siebie. Zajmujemy się takimi codziennymi tematami jak: stres, motywacja, prokrastynacja, pewność siebie (i inne) oraz szukamy indywidualnych ścieżek dotarcia do tego jak być szczęśliwą i spełnioną kobietą, zarówno w życiu prywatnym jak i osobistym.

Wspomagam kobiety, które potrzebują zmian i przewartościowania swojego życia zawodowego. To może być: aktywacja zawodowa związana z ponownym wejściem na rynek pracy, zmiana pracy na inną lub rozpoczęcie własnej działalności. Jeżeli czujesz, że w obecnej pracy nie jest ci dobrze, ale nie wiesz jaki inny scenariusz na życie mogłabyś realizować – sesje coachingu mogą być dla ciebie inspirujące.

Swoją ofertę kieruję do Polek na całym świecie. Ja od 15 lat mieszkam poza granicami Polski i wiem co to znaczy zmagać się z inną kulturą, językiem i zwyczajami. Jeśli brakuje ci bezwarunkowego wsparcia i zaufania – znajdziesz je u mnie.

JAK WYGLĄDAJĄ SESJE LIFE COACHINGU?

Spotkania odbywają się online na platformie wideo.

Coaching trwa od 45 do 60 minut. Jest to luźna rozmowa, podczas której pracujemy nad problemem lub tematem, z którym do mnie przyszłaś. Pomogę ci w dokładnym sformułowaniu celu oraz poprowadzę cię pytaniami do jego rozwiązania. Jeśli w trakcie jednej sesji temat nie zostanie wyczerpany, przełożymy go na kolejną sesję.

W trakcie sesji ty i ja jesteśmy sobie równe – nie oceniam twoich działań czy sposobu myślenia. Nie wygłaszam porad ani nie doradzam. Wierzę, że rozwiązanie jest w tobie i tylko pomagam ci do niego dotrzeć.

ILE KOSZTUJĄ SESJE LIFE COACHINGU?

Pierwsze spotkanie jest bezpłatne i trwa 15-20 minut. To moje zaproszenie na wspólne zapoznanie się i ustalenie planu sesji.

Druga i kolejne sesje kosztują 30 USD za każde spotkanie.

Nie czekaj i skorzystaj z tej wyjątkowej oferty! Skontaktuj się ze mną jeszcze dziś!

JAK SIĘ UMÓWIĆ NA PIERWSZĄ SESJĘ LIFE COACHINGU?

Proszę skorzystaj z formularza kontaktu lub bezpośrednio z emaila: info@aleksandramalyska.com. Przedstaw się krótko i powiedz w jakim kraju mieszkasz i opisz zwięźle temat, który cię interesuje podjąć podczas sesji coachingowych. Skontaktuję się i znajdziemy wspólną godzinę.

Moja strefa czasowa to Kolumbia -5 UCT. Podobną strefę czasową ma cała Ameryka Północna i Południowa. Z Europą dzieli mnie ok 6 godzin. Azja, Oceania i Australia to około 12 godzin. Na pewno uda nam się znaleźć wspólny czas na Ciebie!

Umów się na bezpłatną rozmowę online

Rozmowa trwa około 15-20 min.