Life coaching

DLA KOGO SĄ SESJE LIFE COACHINGU?

Sesje life coachingu ze mną są pomyślane dla kobiet, które potrzebują wsparcia i wzmocnienia w życiu osobistym i zawodowym, niezależnie od kraju miejsca zamieszkania.

Pracuję z kobietami, które chciałyby odkryć i wzmocnić swoje umiejętności i pewność siebie. Zajmujemy się takimi codziennymi tematami jak: stres, motywacja, prokrastynacja, pewność siebie (i inne) oraz szukamy indywidualnych ścieżek dotarcia do tego jak być szczęśliwą i spełnioną kobietą, zarówno w życiu prywatnym jak i osobistym.

Wspomagam kobiety, które potrzebują zmian i przewartościowania swojego życia zawodowego. To może być: aktywacja zawodowa związana z ponownym wejściem na rynek pracy, zmiana pracy na inną lub rozpoczęcie własnej działalności. Jeżeli czujesz, że w obecnej pracy nie jest ci dobrze, ale nie wiesz jaki inny scenariusz na życie mogłabyś realizować – sesje coachingu mogą być dla ciebie inspirujące.

Swoją ofertę kieruję do Polek na całym świecie. Ja od 15 lat mieszkam poza granicami Polski i wiem co to znaczy zmagać się z inną kulturą, językiem i zwyczajami. Jeśli brakuje ci bezwarunkowego wsparcia i zaufania – znajdziesz je u mnie.

JAK WYGLĄDAJĄ SESJE LIFE COACHINGU?

Spotkania mogą być osobiste lub online. Spotkania osobiste oferuję tylko w Bogocie (w Kolumbii), gdzie mieszkam na co dzień. Spotkania online oferuję wszystkim innym chętnym, niezależnie od kraju zamieszkania.

Spotkanie trwa od 45 do 60 minut. Jest to luźna rozmowa, podczas której pracujemy nad problemem lub tematem, z którym do mnie przyszłaś. Pomogę ci w dokładnym sformułowaniu celu oraz poprowadzę cię pytaniami do jego rozwiązania. Jeśli w trakcie jednej sesji temat nie zostanie wyczerpany, przełożymy go na kolejną sesję.

W trakcie sesji ty i ja jesteśmy sobie równe – nie oceniam twoich działań czy sposobu myślenia. Nie wygłaszam porad ani nie doradzam. Wierzę, że rozwiązanie jest w tobie i tylko pomagam ci do niego dotrzeć.

ILE KOSZTUJĄ SESJE LIFE COACHINGU?

Pierwsze spotkanie jest bezpłatne i trwa 15-20 minut. To moje zaproszenie na wspólne zapoznanie się, ustalenie planu sesji i rozwianie twoich wątpliwości.

Druga i kolejne sesje kosztują 10 USD (40 PLN lub 40.000 COP) za każde spotkanie. Ta wyjątkowa cena będzie dostępna do końca 2021 i jest związana z moim przygotowaniem się do certyfikacji w International Coaching Federation.

Nie czekaj i skorzystaj z tej wyjątkowej oferty! Skontaktuj się ze mną jeszcze dziś!

JAK SIĘ UMÓWIĆ NA PIERWSZĄ SESJĘ LIFE COACHINGU?

Proszę skorzystaj z formularza kontaktu lub bezpośrednio z emaila: info@aleksandramalyska.com. Przedstaw się krótko i powiedz w jakim kraju mieszkasz i opisz zwięźle temat, który cię interesuje podjąć podczas sesji coachingowych. Skontaktuję się i znajdziemy wspólną godzinę.

Moja strefa czasowa to Kolumbia -5 UCT. Podobną strefę czasową ma cała Ameryka Północna i Południowa. Z Europą dzieli mnie ok 6 godzin. Azja, Oceania i Australia to około 12 godzin. Na pewno uda nam się znaleźć wspólny czas na Ciebie!

Umów się na

bezpłatną rozmowę online

Rozmowa trwa około 15-20 min. Google Meet, Zoom lub Skype.